Trainingsschema

Legenda: M – mannen/jongens, V – vrouwen/meisjes

Trainingsschema op veld

Maandag

Veld 1 (grote zaal) Veld 2 (grote zaal) Veld 3 (grote zaal) Veld 1 (kleine zaal) Veld 2 (kleine zaal)
17.15 – 18.30 V U16/2
17:30 – 19:00 MU16-2 + 3 17:30 – 19:00 V U16/1 + VU20/2 17:45 – 19:00 MU18 18:30 – 20:00 H3
19:00 – 20:45 VU20-1/D2 19:00 – 20:45 D1 19:30 – 21:00 D3 20:00 – 21:00 D recr
20:45 – 22:30 MU20 21:00 – 22:30 H2 21:00 – 22:00 H recr

Dinsdag

Veld 1 (grote zaal) Veld 2 (grote zaal) Veld 3 (grote zaal) Veld 1 (kleine zaal) Veld 2 (kleine zaal)
16.30 – 18.00 16.30 – 18.00 16.30 – 18.00
18:00 – 19:30 VU18-1 17:00 – 18:30 M U14-1
18:30 – 20:00 M U16-1
20:30 – 22:00 M U22 20:30 – 22:00 M U22

Woensdag

Veld 1 (grote zaal) Veld 2 (grote zaal) Veld 3 (grote zaal) Veld 1 (kleine zaal) Veld 2 (kleine zaal) De Kraal
16:30 – 17:30 mix U10 16:30 – 17:45 Mix U12-2 16:30 – 17:30
17:30 – 19:15 V U16-1 17:45 – 19:15 V U16/2 17:45 – 19:30 M U18 17.30 – 19.00 Mix U12-1
19:15 – 21:00 D1 19:30 – 21:00 V U20/D2 19:30 – 21:00 H3 19:00 – 21:00 H1 19:00 – 21:00 H1 19:00 – 20:30 M U16-1
21:00 – 22:30 H2 21:00 – 22:30 D3

Donderdag

Veld 1 (grote zaal) Veld 2 (grote zaal) Veld 3 (grote zaal) Veld 1 (kleine zaal) Veld 2 (kleine zaal)
17:30 – 19:00 V U18 17:30 – 19:00 M U18 17:30 – 19:00 VU16/1 + VU20/2
19:00 – 20:45 MU22 19:00 – 20:45 MU22 om de week
20:45 – 22:30 D1 20:45 – 22:30 D1 wissel tijd

Vrijdag

Veld 1 (grote zaal) Veld 2 (grote zaal) Veld 3 (grote zaal) Veld 1 (kleine zaal) Veld 2 (kleine zaal)
16:30 – 17:30 Mix U10 16:30 – 17:30 Mix U12-2
17:30 – 19:00 M U14/1 17:30 – 19:00 M U16/2 + 3 17:30 – 19:00 M U16-1 17:00 – 18:30 Mix U12-1 17.00 – 18.30 MU14-1
18:30 – 20:00 M U20 18:30 – 20:00 V U18
20:00 – 22:00 V U20 20:00 – 22:00 V U20

Zaterdag

Veld 1 (grote zaal) Veld 2 (grote zaal) Veld 3 (grote zaal)
09:30 – 11:00 M U16-1 09:30 – 11:00 Bbschool 09:30 – 11:00 Bbschool

Trainingsschema per team

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Heren 1
Heren 2 21:00 – 22:30 21:00 – 22:30
Heren 3 18:30 – 20:00 19:30 – 21:00
Recreanten 21:00 – 22:00
M U22-1 20.00 – 22.00 19.00 – 21.00 19.00 – 20.45
M U20-1 20.45 – 22.30 18.30 – 20.00
M U18-1 17.45 – 19.30 17.45 – 19.30 17:30 – 19:00
M U16-1 18:30 – 20:00 19:00 – 21:00 (k) 17:30 – 19:00 09.30 -11.00
M U16-2 17:30 – 19:00 17.30 -19.00
M U16-3 17.30 – 19.00 17.30 – 19.00
M U14-1 17.00 – 18.30 17.30 – 19.00
M U14-2 17.00 -18.30
Mix 12-1 17.30 – 19.00 17.00 – 18.30
Dames 1 19.00 – 20.45 19:15 – 21:00 20:45 – 22:30
Dames 2 19.00 – 20.45 19.15 – 21.00
Dames 3 19:30 – 21:00 21:00 – 22:30
Recreanten 20:00 – 21:00
VU20-1 19:00 – 20:45 19:15 – 21:00 20:00 – 21:30
VU18-1 18:00 – 19:30 17:30 – 19:00 18.30 – 20.00
V U20-2 17.30 – 19.00 17:30 – 19:00
V U16-1 17:30 – 19:00 17.30 -19.15 17.30 -19.00
V U16-2 17.15 – 18.30 17.45 – 19.15
Mix 12-2 16:30 – 17:45 16:30 – 17:30
Mix U10 16:30 – 17:30 16:30 – 17:30
B-school (2 velden) 09:30 – 11:00