Info Schoolbasketball Toernooi

SPELREGELS

Behoudens de volgende wijzigingen wordt volgens de officiële regels gespeeld

  1. De wedstrijden duren 20 minuten doorlopende tijd (centrale klok);
  2. Er moet zo gewisseld worden, dat er nooit zes (6) spelers van een team op het speelveld staan ;
  3. De teams in de J gr7/8 en M gr7/8 poules dienen bij voorkeur shirts te dragen met een borst- en rug nummers ;
  4. Bij het behalen van de vierde (4e) persoonlijke fout moet de speler het veld verlaten ;
  5. Protesten ;
    • worden niet in behandeling genomen, tenzij zij aanwijsbare administratieve fouten betreffen ;
    • tegen scheidsrechterlijke beslissingen worden dus niet in behandeling genomen ;
  6. Een speler mag de bal NIET uit de handen slaan;
  7. De bal mag niet langer dan 5 seconden worden vastgehouden ;
  8. Elk team heeft één (1) time-out ; deze duurt 30 seconden ;
  9. In de laatste 3 minuten mag er geen time-out worden genomen ;
  10. GELIJKSPEL is mogelijk;

Bij gelijk eindigen in een poule beslist:

  • Het doelsaldo (score voor min score tegen);
  • Het onderling resultaat.
  1. Indien een team niet opkomt of meer dan 10 minuten te laat is, verlies dat team met 20-0 ;
  2. In alle gevallen waarin de regels niet voorzien, voorziet en beslist de toernooileiding.
MAANDAG 12 Maart  2018
15:30 uur veld 1 J J7/8A Wagemaker 1 Augustinus 2
veld 2 J J7/8B Hoeksteen 1 Wagemaker 2
veld 3 M M7/8B Montessori 1 Wagemaker 2
15:52 uur veld 1 M M7/8A Wagemaker 1 Hoeksteen 1
veld 2 M M7/8A Montessori 2 De Stap 2
veld 3 J J7/8C Augustinus 1 De Stap 2
16:14 uur veld 1 J J7/8A Augustinus 2 Montessori 1
veld 2 J J7/8B Wagemaker 2 De Stap 1
veld 3 M M7/8C Hoeksteen 2 Augustinus 1
16:36 uur veld 1 M M7/8A Wagemaker 1 de Stap 2
veld 2 M M7/8A Hoeksteen 1 Montessori 2
veld 3 M M7/8B  Montessori 1  Augustinus 2
16:58 uur veld 1 J J7/8A Montessori 1 Wagemaker 1
veld 2 J J7/8B Hoeksteen 1 De Stap 1
veld 3 J J7/8C De Stap 2 Montessori 2
17:20 uur veld 1 M M7/8A Hoeksteen 1 De Stap 2
veld 2 M M7/8A Wagemaker 1 Montessori 2
veld 3 M M7/8C Augustinus 1 De Stap 1

 

DINSDAG 13 Maart  2018
15:30 uur veld 1 J J7/8C Augustinus 1 Montessori 2
veld 2 J J5/6C Wagemaker 1 Augustinus 2
veld 3 M M5/6A Augustinus 1 Montessori 3
veld 4 J J5/6A Hoeksteen 1 Wagemaker 2
veld 5 J J5/6A De Stap 1 Montessori 2
15:52 uur veld 1 M M7/8B Wagemaker 2 Augustinus 2
veld 2 M M5/6B Augustinus 2 Montessori 1
veld 3 M M5/6B Wagemaker 2 De Fuik 1
veld 4 J J5/6B Hoeksteen 2 Augustinus 1
veld 5 J J5/6B DE Stap 2 De Fuik 1
16:14 uur veld 1 M M7/8C Hoeksteen 2 De Stap 1
veld 2 M M5/6C Augustinus 3 Montessori 2
veld 3 J J5/6C Augustinus 2 Montessori 1
veld 4 J J5/6A Hoeksteen 1 Montessori 2
veld 5 J J5/6A Wagemaker 2 De Stap 1
16:36 uur veld 1 M M5/6A Montessori 3 Wagemaker 1
veld 2 M M5/6B Augustinus 2 De Fuik 1
veld 3 M M5/6B Montessori 1 Wagemaker 2
veld 4 J J5/6B Hoeksteen 2 De Fuik 1
Veld 5 J J5/6B Augustinus 1 De Stap 2
16:58 uur veld 1 M M5/6C Montessori 2 De Stap 1
veld 2 J J5/6C Wagemaker 1 Montessori 1
veld 3 M M5/6A Augustinus 1 Wagemaker 1
veld 4 J J5/6A Wagemaker 2 Montessor1 2
veld 5 J J5/6A Hoeksteen 1 De Stap 1
17:20 uur veld 1 M M5/6C Augustinus 3 De Stap 1
veld 2 M M5/6B Augustinus 2 Wagemaker 2
veld 3 M M5/6B Montessori 1 De Fuik 1
veld 4 J J5/6B Hoeksteen 2 De Stap 2
veld 5 J J5/6B Augstinus 1 De Fuik 1

 

DONDERDAG 15 Maart  2018
15.40uur veld 1 J J7/8  No.1 J7/8A  No.1 J7/8B
veld 2 J J7/8  No.1 J7/8C Best 2e J7/8
veld 3 M M7/8  No.1 M7/8A  No.1 M7/8B
16.05 uur veld 1 M M7/8  No.1 M7/8C No.2 M7/8A
veld 2 J J5/6  No.1 J5/6A No.1  J5/6B
veld 3 J J5/6  No.1 J5/6C Best 2e J5/6

JA of JB

16.30 uur veld 1 J  J7/8  3e en 4e  plaats
veld 2 M  M5/6 No.1 M5/6A No.1 M5/6B
veld 3  M  M5/6 No.1 M5/6C No.2 M5/6B
17:00 uur veld 1 M M7/8 3e en 4e plaats
veld 2 J  J5/6 3e en 4e  plaats
veld 3 M M5/6 3e en 4e plaats

 

VRIJDAG 16 Maart FINALES
15.45 veld 1 M 5/6 1e en 2e plaats 6
veld 3 J 5/6 1e en 2e plaats
16.15 veld cc M 7/8 1e en 2e plaats
16.45 veld cc J 7/8 1e en 2e plaats
17.15 uur PRIJSUITREIKING