Alle vacatures binnen onze vereniging zijn op vrijwillige basis.

Wij zijn op zoek naar:

  • Coördinator ClubKit: wij zoeken iemand die de coördinator wordt van Clubkit. Clubkit is een online sponsorprogramma, waar Landslake Lions vanaf seizoen 2015-2016 aan deel gaat nemen. Lijkt het je leuk om een nieuw programma te coördineren en creatieve manieren te bedenken om geld binnen te halen voor de club? Stuur dan snel een mail!
  • Coördinator Grote Club Actie: wij zoeken iemand die de coördinator wordt van de Grote Clubactie. De Grote Clubactie is voor onze vereniging erg belangrijk, omdat wij daarmee extra inkomsten binnen halen. En deze inkomsten zijn altijd welkom. Een coördinator doet met name administratief werk en werk achter de computer tijdens de eerste helft van het seizoen (september t/m november). Lijkt het je leuk om de nieuwe coördinator te worden? Neem dan snel contact op.
  • Materiaalbeheerder: wij zoeken iemand die het leuk vindt om het materiaal van onze sportvereniging te beheren. Je bent verantwoordelijk voor alle materialen van Landslake Lions binnen het ICL. Ben jij goed in het onderhouden van materialen en het coördineren hiervan? Wordt dan de materiaalbeheerder van Landslake Lions!

Heb je interesse in één van bovenstaande vacatures? Stuur dan een mail naar: Chelsea Wooninck