Teamindeling 2014-2015

Hieronder de voorlopige teamindeling voor komend seizoen. De actuele teamindeling is te vinden onder het kopje leden in het menu, klik hier voor een directe link.

De teamindeling hieronder is niet meer actueel. Voor de actuele teamindeling klikt u op de link hierboven.

Meisjes:

D U22 D U20 M U18
Kelsey Hoekstra Nina Burgert Tatum Krijvenaar
Rianne Hoekstra Beau Baars Lisa Bosma
Roos Schulte Mirthe Meskers Fanny Prins
Esmee van Scheppingen Courtney Marti Puck de Haan
Denise Wolfs Epiphany Etienne Femke Braakman
Marit Amelsbeek Denise Bloemkolk Danielle de Letter
Romy Metz Naomi Blok Tamara Wilders
Rachel Duikers Lisanne Bonnema Tessa Arends
Manon Walburg Gabrielle Macintosh
Myrthe van Rooijen Moira van Leeuwen
Anne Groot Lauren Metz
Meghan Theune Lindsay Pengel
M U16-1 M U16-2 M U16-3
Marianne van den Berg Francisca van Rijn * Jetske Bakker
Thirza van IJzendoorn Anika van der Schaaf * Puk den Uil
Quinty Kuijper Anne Kaal Emily Zhang
Lisette Timmer Joelle Galas Naomi Gogwim
Denise Sijbrands Kirsten Braakman Lois Visser
Lois de Groot Fleur Bakker Iris van der Water
Claire Hirman Jill Faijdherbe SofieKrijgsman
Quinty Baars Thirza van IJzendoorn * Romy Visser
Francisca van Rijn Lea Kuipers
Anika van der Schaaf Elice van der Sluis
Anouschka Meijer
M U14 M U12-1 M U12-2
Jo Ann Huisman Desi de Roos Carmen van de Velde
Indy Le Belle Sarah van Eijle Sierra Admiraal
Josephine Cornelissen Marit Fons Tjeeske van Seijst
Julia Bakker Julia Fons Yasmin de Ruyter
Sabrina Oornink Donna Jong Jenna van der Linden
Anouschka Meijer * Isabella Slavenburg Pleun Emmelot
Filsan Mohamud Sylvana van der Tien Senna Schaap
Kirsten Buning Lotte Nijland Imani Chaoui
Nora Verweij
Olivia Buwalda
Roos Doorson

Jongens:

H U22 J U18-1 J U16-1
Ian Fontijn Aswin Vogels Fasih Aslampour
Demy Oosting Dawitt Samuel Yotam Samuel
Demy de Groot Dani Oosting* Storm Verweij
Bram de Vries Jessie Liauw A Fung Demi Salm
Machiel  van Vuren Job Vahl Martin de Boer
Bart Leenes Dany Sani Pablo Camero
Justin v.d.Ven Jitse Postma Ivran Wijdenbosch
Beau v.Gelderen Ide Cornelissen Daniel Schouten
Ruben Valk Tari Furkan Luis Valdez
Roy Egharevba Lesley Turpijn D.L.
Kamstra
J U16-2 J U16-3 J U14-1
Onne Moes Alex Diependaal Bob .v.Haar
Markus Miletic Zema Etibarak Brett Schuuring
Arend Verweij Raul Nieuwkerk Lars de Letter
Hans Chelius Alex Buis Bob Schripsema
Mitchel Brouwer Jachym Donszelmann Joey Rademaker
Mattheus Hanna Moos Prins Noah Wijdenbosch
Sven Kroon Ronnie Willemse Damien Cordes
Robin Wormhoudt Camillo Jaramillo Bram van Gelder
Lucas Eijle Beshoy Nasrella Seb Verhoef
Jorri Horst
J U12-1 J U12-2 Mix U10
Siejar Aslampour Joa Orese Engel Verweij
Yvar Kroon (BS U14) Albert JayTuazon Mette den Riet
Stan Banning Job den Uijl Luci Schliszka
Stan Bosma Colin Veltkamp Kenai Polhuis
Luuk Mulder Lars Nienhuis Luc Wijdoogen
Bo Wessels Daan van Gelder Sam de Roos
Eliot Callenbach Justin Borrego Kaatje van der Eng
Simson Horstman Willem v.Vuren
Walid Hamadi Stijn Nijstadt
Rijk Nienhuis Nirell Menso
Koen de Vries
Kiet Brijker
de Louwer

Waterland:

Naar waterland U17/U18:
Baruch van Woerkom, Ymaro Blue en David Lambert
Naar waterland U16:
Hagi Sanoh, Eliezer Neto, Rodney Bunsee, Alex Kool, Ruben Wiedijk en Lesley Turpijn D.L.
Naar waterland U14:
Feisal Yousofi, Josep Kool, Dion Turpijn en Dolf Veltman