mu18kampioen2013

Na een seizoen van hard trainen worden de meisjes onder 18 kampioen in de klasse mu18/mu20/mu22.
En dat is knap aangezien de gemiddelde leeftijd ongeveer 16 jaar is,dit team heeft zich bewezen tegen teams te kunnen spelen die veel ouder zijn.
Onze jongste meisjes is in dit geval zijn een tweeling Kelsey en Rianne Hoekstra 14 Jaar gevolgd door Romy Metz 15 Jaar,Riska Arends,Denise Wolfs,Nathalie Verkerk,Manon Walburg,16 Jaar. Ruby Neugebauer, Marrit Amelsbeek, Rachel Duikers 17 Jaar en Esmee van Scheppingen,18 jaar. Een stel meiden waar je trots op kan zijn!!
Uit vier verschillende teams komen deze meiden in het begin van het seizoen bij elkaar. Allemaal Landsmeerse meisjes.
Door met elkaar te spelen en trainen zie je uiteindelijk het resultaat van inzet tonen en samen werken.Met twee trainers en coaches wat een luxe is in onze vereniging behalen zij ook met een toptrainer als Katy Bussey die 1 keer in de twee weken ons team traint het kampioenschap!!
Hierbij willen wij alle spelers bedanken voor hun inzet en zeker de ouders en familieleden die altijd op de wedstrijden aanwezig zijn. Dit geeft een goed vooruitzicht voor de toekomst. Bedankt Ome Ko voor uw steun dit jaar.

Proficiat mu 18-1 !!!
Allard en Harry